DeRoyal distribuce

Distribuce produktů firmy DeRoyal pro ČR

Naše firma se stala hrdým distributorem jednoho z největších a nejkomplexnějších výrobců zdravotnických prostředků na světě-firmy DeRoyal z USA. Postupně budeme na náš web a do katalogu přidávat další položky.

Společnost DeRoyal vyrábí více než 25000 produktů vysoké kvality.

Společnost DeRoyal vyrábí a prodává zdravotnické výrobky po celém světě. Vznikla v roce 1973 a sídlí ve Spojených státech. Provozujeme více než 25 zařízení ve Spojených státech a dalších zemích po celém světě, zaměstnáváme více než 2000 lidí a vyrábíme více než 25 000 různých produktů. Abychom uspokojili stále se rozšiřující zákaznickou základnu, bylo potřeba vybudovat jednu z nejucelenějších společností v oblasti zdravotnického podnikání. Nejenom proto si můžete být jisti, že jako zákazník budete oddaně obslouženi v kterékoli naší obchodní jednotce po celém světě. Pevně věříme, že úroveň našich služeb musí vždy předčit vaše očekávání - tak, aby jste se mohli soustředit jen na to nejdůležitější - péči o pacienty.
Náš mezinárodní prodejní tým, složený z více než 150 obchodních zástupců, se velkou částí podílí na uskutečnění našeho cíle, stejně jako naše rozsáhlé
marketingové a zákaznické týmy, které  sídlí v naší hlavní kanceláři.DeRoyal se neustále snaží dát poskytovatelům zdravotní péče, to co chtějí a kdy to chtějí a proto nabízíme co nejvíce velikostí, materiálů, možnost provedení výrobků na míru a především velký výběr v každé produktové řadě.
 

Každý náš produkt, ať již v chirurgické, ortopedické, či traumatologické řadě, reaguje na opravdové potřeby pacientů a to především díky poradenství lékařů. Podporujeme inovaci, protože je součástí našeho dědictví. Co vyvíjíme a vyrábíme dnes, bude formovat budoucnost medicíny. Naše produktová řada v oblasti chirurgické a akutní péče zahrnuje čtyři skupiny: chirurgickou, anesteziologickou, porodní a novorozeneckou a angiografickou. Každá obsahuje stovky položek, které jsou určeny pro použití v prakticky všech typech situací. U nás v DeRoyal, pečovat o pacienta znamená dát ty nejlepší možné nástroje do rukou lékařů, abychom jim umožnili tu nejlepší možnou péči o pacienta.
DeRoyal, v péči o nemocné, dodává zboží pěti zákaznickým trhům: ortopedické jemné zboží, obvazy-obinadla, rehabilitace, ochrana pacientů a teplotní terapie. Naše společnost nabízí moderní, snadno použitelné a cenově dostupné řady obvazů. Výrobky určené pro hojení a ošetřování ran nabízí řešení pro všechny fáze hojení ran, včetně akutních, chronických i spáleninových obvazů. Závazek naší společnosti o zkvalitnění péče o pacienta se uskutečňuje i v naší nejnovější nabídce ortopedických implantátů.
Spojení vynikajících schopností  se snadností použití je základem naší traumatologické řady, jako například kompresní a zamykatelné desky, široká škály šroubů a vysoce kvalitní nástroje s dlouhou životností.

www.deroyal.com
 

e-shop

Novinky a akce